Хто такий психолог?

Хто такий психолог?

Психолог — це фахівець, який допомагає знаходити здорові способи розв’язання психологічних проблем. Його головне завдання полягає у підтримці нормальної роботи психіки.

Професія психолога, на відміну від психотерапевта і психіатра, зазвичай передбачає наявність гуманітарного освіти. Фахівець працює з людьми, які зіштовхнулися із психологічними труднощами, наприклад, хронічним стресом, проблемами на роботі, конфліктами в родині. Також він допомагає подолати невпевненість у собі та самореалізуватися.

До компетенції психолога не входять постановка діагнозу та призначення медикаментів. Проте він бере участь у соціально-психологічній реабілітації пацієнтів, які пережили травматичні події.

Що робить психолог?

Галузь роботи психолога — кризові ситуації та проблеми, пов'язані з психічним здоров'ям. Наприклад, він допомагає людині з симптомами депресії та тривоги.

Психолог використовує різні психологічні методики залежно від проблеми, з якою до нього звернулися. Поширеним підходом є використання розмовної терапії. Методика спрямована на пошук прихованих значень почуттів клієнта та дозволяє позбутися симптомів і покращити емоційне самопочуття. За потреби психолог може взаємодіяти з іншими медичними співробітниками (сімейним лікарем, психіатром), щоб забезпечити клієнту належну терапію.

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок